בטון אומנותי כורכרית לחיפוי הקיר


בגינה שלכם קיימים קירות שונים. לעיתים מדובר בחומה המשמשת להפרדה, לעיתים מדובר בקירות הבית שלכם שבחלקם החיצוני מופנים כלפי הגינה ולעיתים מדובר בקירות יזומים. משפט בולט בעולם האדריכלות טוען כי בעיצוב "יש להפוך כל דפקט לאפקט". באמצעות שימוש בבטון אומנותי או כורכרית, ניתן להגשים בפועל את המשפט הקודם.

הקיר החשוף שאינו משתלב עם הגינה הופך לחלק מהמראה ההרמוני ומהעיצוב האומנותי במקום.

כורכרית לחיפוי קיר

כורכרית הינה סוג של אבן. מדובר באבן יצוקה המשלבת אלמנטים שונים בהתאם לאלו שנבחרו להשתלב בתוכה. קיימים סוגים שונים של כורכרית המיועדת לחיפוי קירות בגינה ובכלל. למשל, כורכרית מנוסרת, כורכרית מבוקעת ועוד.

הסוגים השונים מזמנים לכם אפשרויות לבחור מתוך מגוון גדול יותר. שילוב הכורכרית תורם למראה של הגינה והמבחר הקיים בתחום זה הוא עצום ומגוון באופן מרשים.

חיפוי הקיר בבטון אומנותי

מה הוא בטון אומנותי?:
בטון ואומנות, שני מונחים שלא נראים קשורים זה לזה. אולם, מתברר כי החיבור בין המושגים הוא חיבור שיוצר את אחת הדרכים הטובות ביותר לחיפוי של משטחי חוץ ופנים. בטון אומנותי הוא בטון שהונח באופן מקצועי כחיפוי למשטח מסוים. בטרם הייבוש הסופי של הבטון, הוכנסו אליו אי אלו תבניות גומי מיוחדות שמטרתן ליצור דוגמה בבטון. בסופו של דבר, מתקבלת רצפה מיוחדת במינה, עשויה מבטון חזק במיוחד ובעלת מראה מתקדם ומיוחד ביותר. בטון אומנותי הוא המילה האחרונה בגינות הפרטיות.

הוספת עיצובים מבטון אומנותי לשדרוג מראה הגינה

אתם בוודאי יודעים כי הבסיס החשוב ביותר עבור הגינה שלכם תלוי באופן בו תרצו או תחפו את האדמה. גינות יכולות להיראות טוב פי כמה וכמה כתלות בצורת החיפוי שלהן. במקום לחפות בדשא סינטטי, ריצוף לא מוצלח וכן הלאה, אתם יכולים לבחור בבטון אומנותי. כך, תשדרגו את הרצפה שלכם מכמה היבטים

  1. השדרוג יבוא לידי ביטוי במראה. בטון אומנותי הוא בטון יפה במיוחד. צורת הריצוף הזו יוצרת עיצוב חדשני, עדכני בכל עונה ובכל אופנה וכזה שמאד נוח לשלב בצמחיית הגינה והצמחייה שבה. בחירת הצורות האומנותיות בבטון היא בידיים שלכם ויש הזדמנויות רבות לגוון ולעשות דברים אחרים.
  2. הבטון האומנותי נוח לשימוש. הוא לא שביר, לא נפגם מקרניה החמות של השמש, לא נרטב ונהרס בגשם ובאופן כללי לא כזה שנשבר ונהרס. לכן, אם עשיתם בטון אומנותי, בחרתם בדבר שילווה אתכם לאורך זמן ובעמידות מרשימה במיוחד.

שלבו בטון אומנותי בגינה שלכם. כך, תבחרו בעיצוב עדכני, פונקציונאלי וממשיך לאורך זמן. המילה האחרונה בעולם הגינות מגיעה עד אליכם, אמצו אותה בשטח.

בטון אומנותי (בומנייט) הוא בטון עם דוגמה המשולבת בו באמצעות משחק עם הבטון כאשר הוא לא מיובש עדיין. הבטון האומנותי יכול לכלול דגמים שונים כולל צורות של חלוקה למרצפות ממש. הבטון האומנותי הוא חומר חזק מאד. הוא עמיד בעונות השנה השונות והוא מספק הגנה לקירות.

עיצוב כורכרית בבטון אומנותי

חיפוי הקיר בבטון אומנותי כורכרית

הן בטון אומנותי והן כורכרית, מספקים אמצעים בהם ניתן להפוך את קירות הגינה שלכם ליפים בפני עצמם. בגינה הביתית, יש חשיבות רבה לכל חלק באשר הוא. כאן, מתקבלת בפניכם ההזדמנות לגוון, לבחור בחומרים עמידים ויעלים באופן מיוחד וליצור עיצוב שילווה אתכם לטווח ארוך. אנשי מקצוע מומחים יידעו כיצד לבצע בפועל את חיפוי הקיר באמצעות הבטון בדוגמת כורכרית. מובטחת לכם דרך פשוטה ומומךצת לשדרוג מראה הגינה. בהצלחה.

מקור התמונות : אמא אדמה