שילוב מטבח בגינת הבית - כל מה שצריך לדעת


בדיוק כמו בבית, גם במטבחי גינה קיים מגוון גדול של אפשרויות ולכל אפשרות יש את היתרונות והחסרונות. המאמר הבא יפרט את כל היתרונות והחסרונות של כל סוג של מטבח ויכלול הצעות שימושיות לזמן התכנון.

מטבח גינה מבטון

מטבח גינה מבטון אדריכלי הוא חלק מהמקום, בטון אדריכלי מאפשר לעצב מטבחים מושלמים שנשארים עמידים לעשרות שנים. במטבח מבטון אדריכלי ניתן לשלב אדניות תבלינים, מקומות אחסון ולהתקין כיור. ברוב מטבחי הגינה מבטון משלבים גם כלי צליה כמו גריל גז או מנגל גחלים. מטבח גינה איכותי מושלם מבטון אדריכלי נע בין 10,000 ש"ח ל-20,000 ש"ח.

מטבח גינה מבטון אדריכלי

מקור התמונה :אמא אדמה

מטבח גינה מעץ בשילוב נירוסטה

מטבח גינה מעץ בדרך כלל מתוכנן כדי להכיל הרבה מקומות אחסון כמו ארונות ומגירות. אפשר לשלב במטבח מעץ כיור ומשטח עבודה משיש, אבל לא מומלץ לשלב שום כלי צלייה צמוד אליו. מחיר מטבח גינה איכותי מושלם מעץ נע בין 2,000 ש"ח ל-5,000 ש"ח.

מטבח גינה מעץ

מקור התמונה :אמא אדמה

מטבח גינה תעשייתי מנירוסטה

מטבח גינה מנירוסטה זה מושלם למי שמעוניין במוצר טוב שיוצר על פי תקנים מחמירים ומוכן לשימוש בתוך דקות. אין צורך לבנות תשתיות מיוחדות ולא ליצוק בטון ליסודות. מטבחי הגינה מנירוסטה מגיעים מוכנים עם בלון גז וכיור לחיבור מהיר. מחיר מטבח גינה איכותי מושלם מנירוסטה נע בין 8,000 ש"ח ל-20,000 ש"ח.

מטבח גינה מנירוסטה

מקור התמונה : ג.חיון